Новини

Студентка Острозької академії стала призеркою міжнародного конкурсу студентських наукових робіт

<P>Робота “Стан дотримання прав людини та інтеграційні перспективи моєї країни. Прямуємо до Євросоюзу”, виконана студенткою п’ятого курсу правничого факультету Національного університету “Острозька академія” Іриною Косминею, увійшла до числа кращих робіт Сьомого міжнародного конкурсу учнівських та студентських робіт з прав людини, який провели Бюро Інформації Ради Європи в Україні та Всеукраїнський комітет захисту прав людини, Харківська правозахисна група та ряд інших міжнародних організацій з нагоди 10-річчя членства України в Раді Європи, повідомляє офіційний веб-сайт Національного університету «Острозька академія».
<P>У конкурсі взяло участь 798 учнів та 224 студенти. За умовами конкурсу учасники вибирали одну з 10 запропонованих тем і надсилали свої роботи у формі твору-есе. За даними оргкомітету, було отримано 1040 творів. На кожне місце претендувало близько 22 студентів. Конкурсні роботи пройшли ретельне оцінювання в три етапи (оцінка експерта, оцінка вибірної комісії, остаточне рішення журі конкурсу). За результатами відбору, до найкращих студентських творів увійшла й робота Ірини Космині з Острозької академії. Рішенням журі конкурсу Ірині було присуджено друге місце.
<P>Праці перших трьох переможців, зокрема Ірини Космині, будуть опубліковані в інтернеті та в окремій брошурі. За словами самої Ірини, міжнародні відносини Україні з іншими країнами Європи відкривають еру нових можливостей у розвитку економічної і культурної співпраці та допомагають виявити інтелектуальні надбання нації. Найбільшу цінність міжнародної співпраці учасниця вбачає у фінансуванні проведення різних студентських конкурсів та обміну міжнародним досвідом.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса