Новини

Студенти Інституту слов’янознавства урочисто поселилися в гуртожиток на Фабричній, 20

<P>Урочисте поселення в кімнати гуртожитку №9 ВАТ „Рівнельон”, що на вулиці Фабрична, 20, провели сьогодні студенти Рівненського інституту слов’янознавства. Представники понад 50 студентів, які відтепер мешкатимуть в цьому будинку, за традицією перерізали стрічку та пустили до кімнати кошеня.
<P>Активний учасник акцій протесту проти виселення з гуртожитку №2 РДГУ на вулиці Котляревського, 16, студент ІV курсу РІС КСУ Ростислав Микитчак зазначив, що керівництво дотримало обіцянку не залишити студентів без житла. За його словами, на Фабричній поселено 52 студенти, а ще 30, які ввійшли до списку протестантів, чекають на отримання житла. Решта, як відзначив Ростислав, стали орендувати квартири.
<P>„Сподіваємося, що буде так, як нас запевнила виконавчий директор РІС КСУ Людмила Шелюк і ми житимемо тут, скільки захочемо, — зазначив Ростислав Микитюк. — Якщо нас обмануть, то станемо на свій захист і підтримаємо 30 студентів, яким досі шукають житло”.
<P>30 серпня студенти РІС КСУ провели акцію протесту проти відселення з гуртожитку №2 РДГУ на вулиці Котляревського,16. Представники молоді, які брали участь в акції, заявили, що керівництво РДГУ без попередження викидає на вулицю 200 студентів.
<P>Виконавчий директор РІС КСУ Людмила Шелюк наголосила, що навчальному закладу вдасться ближчим часом вирішити проблему з поселенням студентів. Як вона додала, про виселення з гуртожитку РДГУ №2 на вулиці Котляревського,16 студентів інституту слов’янознавства попередили ще 28 жовтня 2005 року після відповідного наказу міністра освіти.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса