Новини

Студенти кооперативного економіко-правового коледжу Рівного обурені підвищенням плати за навчання

<P>Не згідні з підвищенням плати за навчання студенти 3 курсу Рівненського кооперативного економіко–правового коледжу. Вони вважають, що такі дії керівництва навчального закладу необґрунтованими і неправомірними. Замість 120 гривень, на які мали підняти плату за навчання, її підвищили на 680.
<P>Письмове повідомлення про те, що ціну за навчання підвищено, студенти отримали 10 вересня. Поставити підпис про отримання такого документу їх попросили лише 20 жовтня. Бланк, на якому це відмічалося, був заднім числом. Згідно договору, платниками за навчання є батьки студентів, а вони офіційно ніякого повідомлення не отримували. На прохання студентів провести батьківські збори та повідомити про причини підвищення оплати особисто батьків, керівництво закладу відмовило. Своє рішення вони пояснили тим, що з боку батьків такого бажання не було, а отже їм цього не потрібно і з підняттям ціни вони повністю згідні.
<P>На численні скарги студентів дирекція навчального закладу не надала жодної конкретної, документально підтвердженої відповіді. На питання, що вплинуло на підняття ціни за навчання, адміністрація відповідала: «торік ми підвищили ціну лише на 120 гривень, тоді як піднялися ціни на водопостачання, опалення, змінився рівень інфляції. Ми підняли заробітну плату викладачам, придбали нові комп’ютери, встановили нові вікна та придбали нову м’яку частину (тобто стільці і парти)». Проте розрахунків, які б підтверджували необхідність підвищення вартості навчання, студенти так і не отримали. Більше того, тим, кому щось не подобається, директор обіцяв підняти плату до 3400 гривень — як в аграрному коледжі. А студентів, котрі не заплатять за новою ціною хоча б на півроку — відрахують, повідомили з прес-центру Рівненського представництва громадської мережі ОПОРА.
<P>Останню письмову заяву студентів на ім’я директора передали до приймальні 26 вересня, під нею підписалися 48 чоловік з двох академічних груп. Вони просили надати детальну інформацію про необхідність підняття розміру оплати за третій рік навчання на 680 гривень і те, на які цілі використають цю суму.
<BR>У відповідь, студентам надіслано розрахунок вартості навчання двох груп і на що витратять ці кошти. Проте, цей документ не мав жодного підпису або ж печатки навчального закладу.
<P>Зважаючи на це, Громадянська мережа ОПОРА дії керівництва й особливо директора РКЕП коледжу розцінює як корупційні. Підставою є те, що на письмове звернення студентів цього навчального закладу жодного разу не надано офіційної відповіді.
<BR>З’ясувати ситуацію ОПОРА та студенти планують на круглому столі, куди запросять директора коледжу. Коли відбудеться ця зустріч — стане відомо пізніше.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса