Новини

Суд зупинив рішення ТВК щодо Камінського

<P>Рівненський міський суд своїм рішенням зупинив дію постанови обласної територіальної виборчої комісії про відкликання і дострокове припинення повноважень депутата облради від Народної партії Анатолія Камінського.
<P>Камінський подав у суд позов на обласну ТВК з проханням скасувати це рішення. До розгляду справи по суті його дія припинена. 23 листопада Рівненська обласна ТВК на підставі звертань блоку партій «Народний блок Литвина» і обласної організації Народної партії прийняла рішення про дострокове припинення повноважень депутата Рівненської облради від Народної партії Анатолія Камінського і його відкликання. Відповідно до постанови ТВК, депутатом облради був визнаний голова Березнівської районної організації Народної партії Леонід Каменчук.
<P>Сьомого грудня 2006 року п’ять депутатів Рівненської облради створили фракцію Партії регіонів після того, як до чотирьох «регіоналів» приєднався депутат від Народної партії Камінський. Він же й очолив нову фракцію. При цьому в облраді також збереглася фракція Народної партії з необхідним мінімумом — 5 депутатів. Всього в Рівненській облраді 80 депутатів.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса