Новини

Суперечку за тарифи на очистку стоків ВАТ “Рівнеазот” і РОВКПВКГ “Рівнеоблводоканал” мають вирішити за столом переговорів, — Сергій Васильчук

<P>У протистоянні навколо тарифів за очищення фекально-побутових відходів між ВАТ “Рівнеазот” і РОВКПВКГ “Рівнеоблводоканал” має розібратися обласна рада. На цьому наголосив заступник міського голови Рівного з економічних питань Сергій Васильчук. За його словами, водночас керівники двох підприємств мають також сісти за стіл переговорів, щоб знайти вихід із ситуації.
<P>Сергій Васильчук підкреслив, що ВАТ “Рівнеазот” досить давно не переглядав тарифи за очистку стоків РОВКПВКГ “Рівнеоблводоканал”, а тому проводить цю процедуру собі у збиток.
<P>Як повідомляла раніше агенція, директор РОВКПВКГ “Рівнеоблводоканал” Володимир Хомко заявив, якщо підвищувати тарифи ВАТ “Рівнеазот” за очищення фекально-побутових стоків, необхідно переглядати тарифи за водопостачання та водовідведення. За його словами, у противному разі водопостачальне підприємство Рівного залишиться без коштів для розрахунку за цю послугу.
<BR>На підвищенні розцінок за очистку стоків наполіг генеральний директор ВАТ “Рівнеазот” Михайло Заблуда. Він заявив, що підприємство вже подало на РОВКПВКГ “Рівнеоблводоканал” у суд через заборгованість у розмірі 10 мільйонів 950 тисяч гривень за цю процедуру.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса