Новини

Суперництво на корті дружбі не заважає

<P>Рівнянин Олександр Бережнюк посів друге місце в особистому заліку на міжнародному юніорському тенісному турнірі “Кубок “Острозької академії-2007”. У фінальному матчі він поступився своєму партнерові у парі та другові Станіславу Готману.
<P>На кортах Національного університету “Острозька академія” завершився міжнародний турнір за кубок навчального закладу. Серед його учасників — і рівненські спортсмени Юліана Уманець, Олена Шубіна, Дарина Сачук, Олександр Бережнюк. Саме останній вийшов до особистого фіналу турніру, де суперником його став… партнер у парному заліку та особистий друг Стас Готман із Южноукраїнська Миколаївської області. До речі, рівнянин на цих змаганнях був сіяний під першим номером, і йому довірили піднімати Державний прапор України на церемонії відкриття.
<P>Фінальний поєдинок був просто вражаючим, стверджує директор турніру та старший викладач кафедри фізичного виховання НУ “Острозька академія” Валерій Ящук:
<P>— Це був дуже цікавий та емоційний матч! Олександрові, на мій погляд, просто не вистачило чи то майстерності, чи то змагального досвіду. Перший сет він програв Готману із великим рахунком, потім зібрався із силами та виграв другий, а в третьому ненабагато поступився.
<P>Сам Олександр Бережнюк, який навчається на другому курсі педагогічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету, зізнався, що йому трохи не пощастило:— Мені не вистачило терпіння. Я старався грати сам, не переходячи на гру Стаса, але він нав’язав свій стиль, який дуже важко було витримувати. Хоча програти своєму другові, з яким тренуюсь, — це все-таки краще, аніж незнайомому супернику. У нього справді більший досвід, адже виступає за збірну України.
<P>Станіслав Готман зауважив, що у фінальному матчі йому посміхнулась удача:
<P>— Скоріш за все, я трохи менше помилявся, аніж Олександр. Та й везіння у мене було трохи більше.
<P>Вперше хлопці познайомились шість років тому, коли Сашка запросили до Горлівки Донецької області потренуватись із членами збірної України, куди входив і Стас. А дружба між ними зав’язалась двома роками пізніше.
<P>— На зборах ми жили разом в одній кімнаті, — згадує Станіслав Готман. — Разом харчувались, вчили уроки, тренувались. Сашко — хороша людина, з ним легко, а коли граємо у парі, то відчуваємо одне одного — як кажуть, є відчуття партнерського ліктя.
<P>Так склалося, що Готман виступає за збірну, а Бережнюк більше бере участь в індивідуальних турнірах за кордоном. Його батько з розумінням поставився до бажання сина займатись тенісом та рости в ньому. Тож допомагає йому, вже кілька разів були в Марокко.
<P>— Але там турнір досить високої категорії складності, — каже Олександр. — Востаннє я виступив невдало, але набув цінного досвіду. От в Узбекистані ми із Стасом у парі виступили непогано.
<P>Є в Бережнюка й хобі — великі легкові автомобілі. Як тільки випадає нагода, Сашко сідає за кермо батькової машини, та їде чи на тренування, чи на природу відпочити, чи просто на трасу, побути у транспортному потоці.
<P>— Ще не можу сказати, що з цього вийде, але однозначно: наввипередки — в авторейсінгу — не їздитиму. Теніс поки теж не кидатиму, — запевнив Сашко.
<P>Валерій ГАРМАТЮК

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса