Коментарі

Сусідом Данильчука буде начальник СБУ?

<P>Юрій Крапівін, начальник обласного управління СБУ, відмовився від земельної ділянки, виділеної йому під індивідуальне будівництво рішенням міськради місяць тому на вулиці Черняховського.
<P>Натомість нині бездомний начальник попросив іншу ділянку. У депутатів міськради заперечень не було — на сесії міськради закріпили за ним нове місце для зведення житлового будинку. Тепер поважний посадовець будуватиметься на вулиці Київській в районі ТОВ «Континент», приблизно там, де у травні цього року отримав 15 соток землі голова облради Олександр Данильчук.
<P>«Можливо, Крапівіну район, де першого разу була виділена земля, не сподобався», — висловив припущення голова земельної комісії Руслан Мальований. Щоправда, земельні ділянки відрізняються не тільки місцем розташування, а й розміром: якщо на вул. Черняховського було лише 6 соток, то на вул. Київській — 10 соток. Чи справді житимуть Данильчук із Крапівіним по сусідству — достеменно невідомо. Адже точної адреси ділянок у своїх рішеннях депутати не вказали.
<P>Натомість з житлом невдовзі буде не лише начальник управління СБУ, а і його підлеглі. Адже багатоповерхівки для них збудують на 45 сотках землі на вулиці Олени Теліги. Згоду на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню СБУ під будівництво надали на сесії міськради. Причому, як зауважив «бютівець» Анатолій Чугуєвець, «коли вчителям і бюджетникам виділяли землю під багатоповерхівки, це супроводжувалося великою дискусією, а коли управлінню СБУ — у залі стояла тиша». Єдину претензію до проекту рішення щодо відведення землі мав «бютівець» Микола Тарасюк, який за сумісництвом ще й обіймає посаду начальника ЖКП. Адже у проекті вказувалося, що ділянка для управління СБУ — це сільськогосподарські угіддя-рілля. А насправді, за словами Тарасюка, це місце, яке розташоване на території його ЖКП, — є звичайнісіньким болотом.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса