Новини

Свято для малечі готують у Рівному

<P>Цього річ традиційне свято для дітлахів влаштують у Рівненському обласному музично-драматичному театрі. Керівник літературного-драматичної частини установи Микола Савчук розповів, що для малят готують справжнє свято.
<P>Так спочатку дійство відбуватиметься біля ялинки з Дід морозом та Снігуронькою. Малята танцюватимуть, співатимуть, розказуватимуть вірші. Потім дітлахи підуть до залу й переглянуть музичну казку “Веселий маскарад”.
<P>А у Рівненському обласному театрі ляльок на малят чекає “Новорічна подорож у країну казок”. Керівник літературно-драматургічної частини, заслужений артист України Іван Процюк розповів, що малята зможуть зустрітися із Шреком, Алібабою, Буратіном, Білосніжкою. А ще на них чекає сюрприз. Й звичайно що подарунки.
<P>У Рівненському обласному музично-драматичному театрі новорічне дійство відбуватиметься з 25 грудня по 12 січня. Початок об 11 та 14 год.
<P>У Рівненському обласному театрі ляльок на дітлахів очікує “Новорічна подорож у країну казок”. Його можна переглянути з 24 грудня по 14 січня. Початок об 10, 13 та 16 год.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса