Новини

Ситуацію з рівненським гуртожитком, що на Відінській,42-А, дослідить обласне управління юстиції

<P>Проаналізувати судові рішення у справах, пов’язаних із конфліктом навколо рівненського гуртожитка по вул. Відінській,42-А, має головне управління юстиції у Рівненській області.
<P>Таке рішення прийняли члени обласної робочої групи з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств на своєму засіданні, яке відбулося 5 грудня 2007 року.
<P>Пропозиція про розгляд питання гуртожитку надійшла від регіонального відділення Фонду держмайна України в Рівненській області, повідомили з прес-служби відділення.
<P>За даними РВ ФДМУ в Рівненській області, гуртожиток, що на вул. Відінській, 42-А перебуває у державній власності. На частину приміщень будівлі свого часу були укладені договори оренди. Термін дії договорів закінчився, втім орендарі досі зволікають з передачею орендованих площ по акту передачі-приймання. На думку керівництва РВ ФДМУ, таким чином орендарі роблять цілеспрямовані спроби захопити дану будівлю. І сприяють цьому саме судові рішення та фактичне затягування розгляду судових справ щодо поверненню приміщень з незаконного користування державі, повідомляє прес-служба РВ ФДМУ в області.
<P>У 2007 році юристи регіонального відділення взяли участь у 46 судових засіданнях у цій справі. “Деякі судді приймають необгрунтовані і несправедливі рішення”, — констатував начальник РВ ФДМУ в Рівненській області Віктор Матвієнко. — Адже аналіз змісту судових рішень, винесених проти регіонального відділення щодо його права та обов’язку розпоряджатися будівлею гуртожитку, показує одні й ті ж приізвища суддів. Більше того, останнім часом деякі судові рішення приймаються взагалі без участі органу приватизації”.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса