Коментарі

Техогляд подорожчав

<P>У 2008 році технічний огляд повинні пройти власники індивідуальних транспортних засобів парного року випуску, транспортні засоби, які перебувають на балансі підприємств, установ та організацій.
<P>Про особливості цьогорічного техогляду розповідає Олександр Роговський, старший державтоінспектор УДАІ УМВС.
<P>— Де й коли транспортні засоби можуть пройти техогляд?
<P>— Техогляд автомобілів, мотоциклів рівнян та жителів Рівненського району проводиться на території СТО «Рівне-Авто», що на вулиці Київській, 110-А, щоденно з 9 до 17 години (обідня перерва з 13 до 14 год.), а в суботу — з 9 до 15 год. (без обіду), та на СТОА «Автоторгсервіс» на вулиці Струтинської, 21.
<P>— Чи потрібно проводити діагностику транспортних засобів?
<P>— Так, перед тим як надати транспорт для огляду працівникам ДАІ, необхідно пройти перевірку його технічного стану з використанням діагностичного обладнання на сертифікованих станціях технічного обслуговування. Вартість діагностики тепер становить 45 гривень, торік було 34 грн.
<P>— Що саме перевірятимуть працівники ДАІ?
<P>— Комплектність транспортного засобу, наявність посвідчення водія, медичної довідки, поліса страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів. Звіряються із записами в реєстраційних документах номер кузова, колір автомобіля та місце реєстрації власника згідно з паспортними даними. Автомобілі, що переобладнані для роботи двигунів на стисненому або скрапленому газі, повинні бути перереєстровані в ДАІ. Громадяни, які керують авто за дорученням, повинні отримати в реєстраційно-екзаменаційних підрозділах тимчасовий реєстраційний талон на право керування за дорученням.
<P>— Скільки коштує техогляд?
<P>— Вартість технічного огляду також збільшилась: автомобіля — 12 гривень (2007 р. — 7,5 грн.), мотоцикла чи причепа — 8 гривень (2007 р. — 4,5 грн.). Вартість талона про проходження державного технічного огляду не змінилася: 11,89 гривні — річний талон, 18,75 гривні — квартальний.
<P>— Які документи повинні мати водії?
<P>— Власники транспортних засобів при проходженні державного технічного огляду мають надати квитанцію про сплату податку з власників наземних транспортних засобів або документ, згідно з яким чинним законодавством передбачено пільги, що звільняють від сплати податку. Податок сплачується за місцем проживання фізичних осіб та місцезнаходженням юридичних осіб, кошти переказуються на рахунки місцевих бюджетів населених пунктів (інформація є в касах Ощадбанку). Державний технічний огляд триватиме до 1 серпня 2008 року.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса