Новини

Телефонні номери на Ювілейному змінюються

<P>Звичну першу п’ятірку номера, за якою власне і визначали район розташування абонента, змінюють на дві цифри — 64. Модернізувати послугу зв’язківці змогли завдяки введенню в експлуатацію нової підстанції.
<P>— Ми планово замінюємо застаріле аналогове обладнання АТС на цифрове, — пояснила начальник відділу організації продажу послуг Рівненської філії ВАТ “Укртелеком” Тетяна Порадюк. — Кожному абоненту ми надіслали індивідуальне письмове повідомлення. У ньому зазначалося коли саме, якого дня зміниться номер і яким він відтепер буде.
<P>За словами пані Тетяни, заміна відбувається поступово — з 1 листопада до 29 грудня. Тисяча номерів декадно-крокової АТС-5 Рівного планово виводиться з експлуатації.
<P>Змінюються номери телефонів, які починаються з 5-10-00 до 5-19-99.
<P>Після заміни номера абоненти зможуть відчути переваги цифрової АТС. Відтепер доступним стане тональний набір номера, виклик абонента за замовленням (побудка, нагадування), скорочений набір номера, місцевий, міжміський, міжнародний електрозв’язок за паролем, з’єднання без набору номера, повідомлення про надходження нового виклику, конференц-зв’язок, тимчасова заборона вхідного чи вихідного зв’язку та інше.
<P><STRONG>Ірина НИЧИПОРУК.</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса