Новини

Телевізори в подарунок

<P>Вручення кольорових телевізорів представниками компанії “РЕНОМЕ” трьом мешканкам Здолбунівського будинку-інтернату для літніх та одиноких громадян стало продовженням низки її благодійних справ. Солідні подарунки, які отримали одинокі жінки, вразили і неабияк порадували їх.
<P>— Ми були приємно здивовані, що така потужна компанія, в особі Генерального директора Надії Гладкевич самостійно запропонувала свою допомогу. Зазвичай ми звертаємось за допомогою, — розповідає голова Рівненської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери Ірина Григорчук. — Система соціального захисту опікується людьми, які потребують допомоги. Тому, порадившись із начальником Головного управління праці і соціального захисту населення, директорами будинків-інтернатів, ми вирішили, що найкраще надати допомогу саме у Здолбунів. Рішення про те, хто найбільше заслуговує такої адресної допомоги, приймалося працівниками компанії “РЕНОМЕ” і підопічними інтернату спільно. Вибрали трьох жінок, які заслуговують цього найбільше. Одна з них — швачка, друга активно допомагає на присадибній ділянці, третя сумлінно трудиться на кухні.
<P>Нові кольорові телевізори “Вітязь” трьом жінкам вручали директор товариства “РЕНОМЕ-ПАРТНЕР” (ТМ “ВІКНОВА”) Олександр Тимощук та менеджер із зв’язків з громадськістю ЗАТ “РЕНОМЕ” Олена Тинник. Для жіночок це була несподіванка, бо таке з ними відбулось вперше. Зазвичай в інтернат приїжджають лише комісії і перевірки. Вони щиро дякували за подарунки і раділи проявленій їм увазі. За словами Ірини Григорчук, нині розглядаються подальші кроки співпраці між компанією “РЕНОМЕ” та управлінням соціального захисту з надання благодійної допомоги.
<P>Олена ТОЛОЧИК

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса