Коментарі

Теплом зігріють не усіх

<P>Станом на дев’яту годину 15 жовтня опалювальний сезон розпочався лише для половини мешканців області. Дещо краща ситуація з подачею тепла у медичні та освітні заклади. Про це повідомив заступник голови Рівненської облдержадміністрації Володимир Новак на прес-конференції щодо початку опалювального сезону.
<P>Зі слів Володимира Новака, станом на понеділок в області працювали 68,5 відсотка котелень, які забезпечували подачу тепла у всі райони.
<P>— Ці показники постійно змінюються, оскільки поступово запускаємо решту котелень, — пояснив він. — Фактично опалювальний сезон у Рівненській області розпочався 26 вересня. Тоді у Кузнецовську пустили опалення у лікарні, садочки та школи. У решті ж районів він розпочався традиційно — 15 жовтня.
<P>Що стосується обласного центру, то комунальники обіцяють до кінця тижня забезпечити теплом усі будинки, окрім тих, що мають найбільші борги.
<P>— Станом на дев’яту ранку понеділка 56 відсотків котелень у місті вже запустили, — підкреслив перший заступник міського голови Олексій Хмилецький. — Таким чином тепло вже є у 432 будинках, що становить 47 відсотків житлового фонду міста. Також теплі батареї у 83 відсотків лікарняних закладів та 66 відсотків шкіл та дитячих садочків.
<P>Олексій Хмилецький зауважив, що в останню чергу комунальники розпочнуть опалювати будинки-боржники, рівень проплати за послуги теплопостачання яких становить менше 90 відсотків. До цього списку зокрема потрапили такі будинки: Дундича, 5; Макарова, 28 та 38; Фабрична, 24; Льонокомбінатівська, 15; Шухевича, 2, 6, Мельника, 12 та інші.
<P>— Щоб отримати цього року ліміт газу, нам довелося знову брати кредит — близько восьми мільйонів гривень, — продовжує Хмилецький. — При цьому маємо поточний борг майже три мільйони та борг населення з попередніх років — 18,6 мільйона гривень.Про те, як відстояти свої права на теплопостачання рівнянам, які справно сплачують за комунальні послуги, але мешкають у будинку-боржнику, читайте в наступному номері “ГАЗЕТИ”.
<P>Коли з’явиться гаряча вода?
<P>Точної дати, коли до осель рівнян подадуть гарячу воду, комунальники повідомити не змогли. Начальник КП “Теплотранссервіс” Петро Сергійчук зазначив, що говорити про це ще рано.
<P>— Усі фахівці підприємства зараз працюють над тим, щоб якнайшвидше розпочати опалення в усіх будинках міста, — пояснив він. — Питанням подачі гарячої води займатимемося вже в кінці тижня, коли розберемося із теплом. Тоді ж будемо розробляти графіки подачі її в оселі.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса