Статті

Ткачуку зробили зауваження

<P>Перетворилася на конфлікт з начальником міського управління культури Андрієм Ткачуком відмова допустити рівненських письменників для виступу на День незалежності працівницею управління культури.
<P>Коментуючи цей вчинок підлеглої йому працівниці кореспондентові «РВ», п. Ткачук звинуватив письменників у тому, що вони зі сцени проводили б політичну агітацію і заявив, що «їх потрібно ставити на місце» («РВ» №67 від 6 вересня 2007 року «Письменникам «закрили рот», щоб не говорили… несвятково?»). Письменники в боргу не залишилися і у відповідь на таку непоштивість на свою адресу звернулися до міського голови та депутатів з листом, у якому просили переглянути доцільність перебування п. Ткачука на посаді.
<P>— Ми зачитали цей лист на нараді начальників управлінь, — розповіла заступник міського голови Світлана Богатирчук-Кривко. — На перший раз зробили Ткачуку зауваження. Порекомендували йому ретельніше добирати людей для проведення масових заходів та відповідальніше ставитися до співпраці з представниками громадських організацій.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса