Новини

Торік земельні аукціони на Рівненщині поповнили бюджети на 33 мільйони гривень

<P>Земельні аукціони 2007 року, які проводились в Рівненській області, поповнили бюджети різних рівнів на 33 мільйони гривень. Про це повідомив голова конкурсної комісії з проведення аукціонів та Конкурсів Рівненської ОДА Олександр Придатко.
<P>Протягом 2007 року в області продали 434 земельні ділянки на суму 33 мільйони гривень, а у 2006-му — на 16 мільйонів. За них до бюджетів надійшло вже 28 мільйонів гривень.
<P>«Проведено 151 аукціон, продано 104 земельні ділянки, а їхня вартість складала 12 мільйонів гривень, – підсумував Олександр Придатко. — Середнє збільшення вартості ділянок, порівняно зі стартовою, — 3,6 раза».
<P>Аукціони відбулися у всіх районах області. Лідирує — Березнівський, де продано 11 ділянок, за ним Рівненський — 11, по 9 у Рокитному і Сарнах. А ще у Березному відбувся найбільш резонансний аукціон, в якому взяли участь 17 учасників. Таким же можна назвати і аукціон у Рівному (перший і єдиний за рік) з продажу ділянки на Київській, поблизу універсаму «Сільпо». На думку Олександра Придатка, у місті при бажанні можна знайти ліквідні, тобто привабливі земельні ділянки для продажу.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса