Новини

ТОВ “Рекорд” придбало ліцензію на видобуток торфу на родовищі “Морочно-1”

<P>Міністерство охорони навколишнього середовища продало з аукціону 18 спеціальних дозволів (ліцензій) на користування надрами на загальну суму 15 млн. 721 тис. 600 гривень, зокрема на видобуток торфу на родовищі “Морочно-1” (ділянки №1 й 2 у Рівненській області), повідомляє “Наше радіо”.
<P>Аукціон із продажу ліцензій відбувся 23 травня. Зі слів виконуючого обов`язки міністра охорони навколишнього середовища Павла Ігнатенка, загалом на аукціон було виставлено 37 ліцензій, після чого 2 ліцензії були відкликані на прохання обласних рад. Із 35 ліцензій, що залишилися, інтерес покупців був виявлений до 18 ліцензій. Загалом 22 учасники викупили ознайомлювальну документацію для участі в аукціоні. Заявку на участь в аукціоні подали 19 компаній.
<P>Однією ліцензією, на яку активно претендувало 2 компанії, стала ліцензія на видобуток торфу на родовищі “Морочно-1” (ділянки №1 й 2 у Рівненській області), ціна цієї ліцензії підвищилася в 56 разів, з 27 тис. до 1 млн. 520 тис. гривень. Ліцензію купило товариство з обмеженою відповідальністю “Рекорд” (Рівненська область).

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса