Новини

Транспортний “голод” квасилівчан задовольнили

<P>Для покращання автотранспортного обслуговування жителів селища Квасилів Рівненського району в години пік буде залучено три додаткових транспортних засоби.
<P>Це, у свою чергу, дасть змогу додатково перевозити 100–120 пасажирів.
<P>Наразі ж на ці автомобілі готуються дозвільні документи та відповідно змінюються графіки руху.
<P>Про це ГО “Спілка водіїв” повідомив у листі начальник головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Рівненської ОДА Володимир Пшеюк.
<P>— Жителі Квасилова вже не перший рік, їдучи в маршрутках до Рівного вранці та з обласного центру додому ввечері, змушені щоразу терпіти незручності: тіснитись у переповнених маршрутках, довго стояти на зупинках тощо, — говорить юрист Рівненського КВУ, один з активістів ініціативної групи Микола Глотов. — Ми вдячні громадським організаціям за допомогу та владі області за швидке реагування на наше звернення.
<P>Як повідомляла “ГАЗЕТА”, наприкінці жовтня ініціативна група громадян звернулась до правозахисних громадських організацій Рівненщини з проханням посприяти покращанню якості надання транспортних послуг, а саме збільшити кількість маршрутів (маршруток, які будуть їздити за цим маршрутом) у будні дні в ранковий період з 7.00 до 9.00 із Квасилова до Рівного та у вечірній період доби — з 17.00 до 19.00 з Рівного до Квасилова.
<P>Для довідки
<P>Сьогодні на маршруті “Рівне ПВА “Залізничний”—Квасилів” працює 9 автобусів, які виконують 96 оборотних рейсів з інтервалом часу між рейсами 8 хвилин.
<P>Одночасно на цьому маршруті працюють 4 автобуси пасажиромісткістю 21 посадочне місце, 2 — 20 місць, 3 — 18 місць. Перевізники, у яких автобуси не відповідають вимогам “Замовника”, а саме більше 20 посадочних місць та вік не більше 10 років, зобов’язані замінити транспортні засоби упродовж одного року з дати укладання договору, повідомили з інформаційного відділу ГО “Спілка водіїв”.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса