Новини

Тричі відключався у червні четвертий енергоблок Рівненської АЕС.

<P>Тричі впродовж червня 2006 року відключали четвертий енергоблок Рівненської АЕС та один раз третій, повідомили з відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ Рівненської АЕС. Відключення здійснювалися через нестабільну роботу генератора, що відповідає за електричну частину схеми видачі потужності блока. Генератори енергоблоків № 3 та № 4 ВП РАЕС мають однакову конструкцію і їм притаманні одні й ті ж недоліки.
<P>Оскільки персонал станції несе відповідальність за безпечну і надійну роботу всього устаткування АЕС, при кожнім порушенні в роботі генератора, що призводить до зупинки енергоблока, запрошуються представники заводу-виробника турбогенераторів «Електросила» (м.С-Петербург) для аналізу і видачі рекомендацій з усунення дефекту і подальшої експлуатації. На ВП РАЕС були запрошені начальник бюро розрахунків заводу, доктор технічних наук Вадим Йогансен, начальник відділу діагностики заводу Сергій Родітєлєв, начальник відділу Ігор Гоген . Виконання їхніх рекомендацій до поліпшення роботи не привело.
<P>У Міністерстві палива й енергетики під головуванням міністра Івана Плачкова було проведено науково-технічну Раду, що розглянула питання подальшої експлуатації турбогенераторів типу ТВВ-1000-2У3. Радою розроблена Програма, яка передбачає модернізацію генераторів рівненських енергоблоків №3, 4, южно – українського блока № 3 за технологією французької фірми «ALSTOM» у період до 2009 року. Спочатку планується модернізувати резервний генератор з наступною його установкою на діючий блок. Подібні роботи були проведені в 2003 році на генераторі ТГ-2 Хмельницької АЕС і добре себе зарекомендували.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса