Статті

Центр Рівного розвантажать від машин

<P>Перевантаження центральних вулиць транспортними засобами змушує владу Рівного шукати способи їх розвантажити.
<P>Схема руху транспорту в Рівному розроблялася, коли місто мало 20 тисяч автомобілів. На данний час в обласному центрі зареєстровано приблизно 60 тисяч машин.
<BR>Сьогодні за годину центральною вулицею міста проїжджає до півтори тисячі автомобілів. Це, як наголосив заступник начальника міського управління транспорту Микола ГОЛУБОШ, вимагає внести деякі корективи в рух транспорту. За його словами, нині йде активний процес обговорення способів розвантаження центру міста.
<P>— Треба щось робити, бо Рівне має велику кількість автомобілів, — зауважив пан Голубош. — Нам необхідно розвантажити центр. Думаю, що в цьому році втілимо якийсь проект.
<P>Тим часом начальник міського управління економіки Микола КИРЕЯ, коли представляв депутатам Рівнеради програму соціально-економічного розвитку міста на 2006–2010 роки, зазначив, що зміни передбачають збільшення кількості тролейбусів і маршруток. За його словами, у довгостроковій перспективі планується побудувати транспортні розв’язки.
<P>— Нові транспортні розв’язки передбачає управління архітектури та містобудування, коли розробляє план забудови міста, — сказав пан Кирея.
<P>Між іншим, у програмі соціально-економічного розвитку міста на 2006–2010 роки, зміни до якої внесли депутати Рівнеради, сказано, що в цьому році на будівництво доріг у районі Червоних Гір виділяється півмільйона гривень. Водночас у проекті бюджету області на придбання тролейбусів для КП “Рівнеелектроавтотранс” за рахунок субвенції з Держбюджету очікується отримати 1,6 мільйона гривень.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса