Новини

Ціни на хліб у Рівному не зростатимуть

<P> Немає причини для підняття цін на хліб та хлібобулочні вироби – повідомив начальник управління економіки Рівненської ОДА Леонід Біляк.
<P> За словами Леоніда Біляка, причин для підвищення цін немає у зв’язку з тим, що не відбулося різкого підняття в ціні борошна та складових собівартості хлібобулочних виробів – газу, електроенергії та заробітної платні працівникам хлібопекарень.
<P> Як повідомили з ВАТ «Концерн-Хлібпром», це підприємство теж не планує підвищувати ціни на хліб та хлібобулочні вироби до кінця 2005 року. Однак, це питання може виникнути у зв’язку зі зростанням ціни на основну сировину. ВАТ «Хлібпром» належить ДП “Рівнехліб”, яке володіє 2 підприємствами на вулиці Кіквідзе,66 та Тувинських добровольців,19 у Рівному.
<P> Подорожчання хлібу до кінця 2005 року на 15-20%, тобто на 10-15 коп. за буханець, прогнозують також виробники хлібобулочних виробів. Основною причиною цього може бути постійне зростання усіх складових собівартості продукції — сировини, енергоресурсів і витрат на виплату заробітної плати

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса