Новини

Цього місяця найвищі посадовці області змушені були розпрощатися зі своїми автомобільними спецномерами.

<P>«Чарівні» таблички спереду та ззаду службового авто давали «зелене світло» усюди, а даішники, в черговий раз бачачи, як повз них промчалася дорога іномарка (зазвичай, чорного кольору), мовчки та нерухомо спостерігали, поки вона не сховається за горизонтом.
<P>Після указу Президента «Про скасування спеціальних номерних знаків для службових транспортних засобів», який глава держави підписав 13 листопада, першими в ДАІ «круті» номери здали секретар Раднацбезу Іван Плющ, глава Секретаріату Президента Віктор Балога та інші керівники центральних органів влади. Услід за ними зі спецномерами мусили розлучитися і голови обласних рад та адміністрацій. Тож номер «078» більше не буде маячити під капотом службового джипа Віктора Матчука. Позбувся спеціального знака «079» і голова обласної ради Олександр Данильчук. Як розповів начальник УДАІ УМВС Микола Слободенюк, службові спецномери обох голів разом з усіма необхідними документами позавчора були направлені до Департаменту ДАІ у Київ.
<P>Ані Матчук, ані Данильчук не шкодують про втрату. Кажуть, що користі від тих спецномерів було мало, бо дуже рідко їх використовували. Прес-секретар голови РОДА Тарас Максименко розповів, що Матчук під спецномером їздив хіба що в далекі відрядження, зазвичай до Києва. Останній раз під «078» їздив минулої середи до Секретаріату Президента.
<P>Голова обласної ради п. Данильчук також, схоже, сумувати за особливим номером не буде, бо його та інші службові автомобілі мають «звичайні» п’ятизначні номери, які починаються на «три сімки і нуль». А в першого заступника голови облради Валентина Королюка і взагалі п’ятизначний номер складається тільки із «щасливих» сімок.
<P>— Даішники мене навіть із «сімками» зупиняють, — розповів кореспонденту «РВ» заступник голови облради Валентин Крока. — Але якщо є порушення, то я ніколи цього не заперечую, навіть посвідчення свого службового не показую, бо всі мають бути рівними перед законом. Оце ще за Кучми мене якось у Вінниці зупинили за незначне перевищення швидкості. Ну Даішники і питають, хто власник автомобіля та де я працюю. А я тоді був заступником Романа Василишина, тож і дав йому службове посвідчення. Він як глянув на нього, то аж злякано крикнув до свого колеги: «Йо-ма-йо! Кучма розписався!». То хотіли мене просто відпустити, але я штраф тоді по своїй волі все одно заплатив…
<P>Проте що б там не казали про відсутність «спецномерів», працівники ДАІ, напевне, вже давно вивчили напам’ять і звичайні номери, під якими їздять перші особи області та не поспішають піднімати смугастий жезл, аби не турбувати поважних посадовців.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса