Новини

ЦЗГ УМВС України в Рівненській області: Працівники «Беркуту» виключно стримували натовп, забезпечуючи охорону громадського порядку.

<P>ЦЗГ УМВС України в Рівненській області оприлюднив офіційний прес-реліз щодо подій, які мали місце 25 червня під час відзначення 355-ї річниці битви під Берестечком.
<P>Подаємо прес-реліз без скорочень:
<P>«25 червня з 10.00 до 14.00 на території державного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької Битви» села Пляшева Радивилівського району проводились заходи, в яких взяло участь близько десяти тисяч громадян. На охорону громадського порядку було залучено 105 працівників міліції. Після того, як запрошені учасники згідно зі сценарієм проведення заходів піднялися на сцену і розпочали виступи, до входу на сцену підійшли екс-голова Рівненської ОДА В.Червоній та колишні керівники облдержадміністрації, які поставили вимогу надати їм можливість виступити на сцені перед громадянами. Вказаним особам у ввічливій формі ведучий урочистих заходів роз`яснив сценарій проведення, черговість виступів зі сцени та список запрошених осіб, в якому їх прізвищ не було. В зв`язку з чим ведучий попросив В.Червонія зачекати, поки закінчиться виступ запрошених посадових осіб.
<P>Не зважаючи на прохання, пан Червоній разом із вказаними вище особами відштовхнули ведучого й почали просуватися до сцени. Через те, що разом із Червонієм до сцени намагалися потрапити інші громадян, а це – близько ста чоловік, – ведучий звернувся до працівників ОРМОП «Беркут» із проханням забезпечити належний пропускний режим. Шестеро працівників спецпідрозділу «Беркут» не допустили порушень громадського порядку, стримуючи натовп. Під час несення служби заходів фізичного впливу не застосовувалось. Працівники «Беркуту» виключно стримували натовп, забезпечуючи охорону громадського порядку. За час проведення заходів, скарг та заяв на дії працівників міліції ні від В.Червонія, ні від інших осіб не надходило».

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса