Новини

Тимошенко розговорилась у Рівному

<P>Сім документів, підписаних Національною акціонерною компанією (НАК) „Нафтогаз України” 4 січня у Москві, повністю позбавили Україну можливості самостійно визначати джерела постачання газу, – заявила Юлія Тимошенко на мітингу у Рівному у понеділок, 6 лютого, коментуючи документи, оприлюднені на вихідних авторитетним тижневиком “Дзеркало тижня”.
<P>”Я від себе можу сказати, що відбулося насправді. Побудовано потужного монополіста з абсолютно відомими всьому світу коріннями, які йдуть до ФСБ. І цей монополіст – “РосУкрЕнерго” – створив нам повний заслон отримати хоч один грам газу з будь-якої території світу. Ні з Узбекистану, ні з Казахстану, ні з Росії, а тільки від “РосУкрЕнерго”, – сказала Ю.Тимошенко, передає її Інтернет-прес-служба.
<P>Крім того, додала вона, “на 25 років право транзиту газу через територію України віддано тому самому “РосУкрЕнерго”.
<P>”Фактично всі наші можливості на 25 років вперед здали компанії з абсолютно відомими тіньовими коріннями. Здали вдвічі дешевше, ніж ця послуга надається в будь-якій іншій країні світу. На 25 років здали всі наші газосховища, причому по ціні у 10 разів менше світової”, – наголосила вона.
<P>”І останнє, що зробили: компанії “РосУкрЕнерго” віддали весь наш внутрішній газовий ринок, весь без виключення, віддали всі баланси, всі фінансові обіги, віддали право постачати газ в тому числі й на стратегічні об’єкти державної власності, – підкреслила Юлія Тимошенко. – І це значить, що коли наші підприємства не будуть мати можливості розрахуватись за газ, – а за найвищою світовою ціною вони не зможуть цього зробити, – вони перетворяться на банкрутів”.
<P>”І тепер питання: чому це зробили, коли рівно половина уряду України була проти цього? – запитала екс-прем’єр. – Міністр економіки, міністр фінансів, міністр оборони, міністр з надзвичайних ситуацій, вони написали заперечення, але незважаючи на їхні заперечення все було підписано”.
<P>”Хто дав уряду право на 25 років закладати нам практично боргове рабство? Хіба ми не знали, як політичні питання вирішуються через боргову залежність?” – наголосила вона.
<P>”Це є величезні ризики залежності нашої правлячої еліти від Російської Федерації”, – підкреслила Юлія Тимошенко. При цьому вона нагадала, що нині починаються ще й переговори щодо ядерного палива при тому, що “у нас на десятки років закладена стабільна ціна”.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса