Новини

У 2005-му область пропила сто мільйонів

<P>За даними податківців, торік жителі Рівненщини спожили горілчаних виробів на сто мільйонів гривень.
<BR>Незважаючи на посилений захист пляшок із горілкою від підробок, податківці часто стикаються з підробкою.
<P>Як розповів на прес-конференції голова ДПА в області Богдан Зорій, протягом року в Сарненському районі вилучено 500 пляшок із горілкою сумнівного походження. У Дубровицькому районі фальсифікату вилучили майже десять тисяч пляшок, що виготовлялись у 59 цехах.
<BR>— Деякі підприємці розгорнули цей бізнес на широку ногу. Податкова виявила дванадцять “міні-заводів”. Переважно таким бізнесом займаються у сільській місцевості, — зазначив Богдан Зорій.
<P>Окрім “самопалу” місцевого виробництва, у рамках програми “Контрабанді — стоп!” вилучено незаконно ввезених алкогольних напоїв на суму більш як 161 тис. грн та спирту на 6,6 тис. грн. Ця продукція мала підроблені марки акцизного збору, а вміст пляшок не відповідав стандартам.
<P>За словами в.о. першого заступника начальника управління податкової міліції ДПА в області Василя Бородіна, за 2005 рік податкова міліція здійснила 213 перевірок суб’єктів господарювання, що займаються імпортом товарів. За результатами вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 2151 тис. 800 грн. До рук податківців потрапили незаконно ввезені автотранспортні засоби (на 870,1 тис. грн), тютюнові вироби (на 2,9 тис. грн), лісопильна, аудіо- та відеотехніка (777,2 тис. грн), вершкове та рослинне масло, м’ясопродукція (311,3 тис. грн).

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса