Новини

У 2005 році податкова міліція Рівненської області забезпечила додаткові надходження до Державного бюджету в сумі 9,1 млн. грн.

<P><FONT color=#000000>Упродовж 2005 року податковою міліцією Рівненщини забезпечено надходжень у сумі 9,1 млн. грн. до Держбюджету та на 16,9 млн. грн. розширено базу оподаткування.</FONT>
<P> Про це повідомили з податкової міліції Рівненської області.
<P> Податковою міліцією повернуто валютної виручки в розмірі 33 тис дол. США. У грудні місяці забезпечено виконання плану з надходження грошових коштів у розмірі 587 тис. грн.
<P> Працівниками податкової міліції викрито 28 злочинів, з них тяжких – 11. За ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України виявлено 5 злочинів (порушення закону України про ПДВ). Всього порушено 9 кримінальних справ. За матеріалами Рівненського ВПМ та управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом УПМ ДПА в Рівненській області порушено кримінальну справу по факту фіктивного підприємництва, підроблення документів та відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом.
<P> У 2005р. працівниками податкової міліції викрито 17 підпільних фірм. Спільно з працівниками ВДСБЕЗ лінійного відділу ст. Рівне УМВСУ в Рівненській області при обстеженні багажу пасажира електропоїзда було встановлено перевезення ним 800 шт. компакт-дисків невідомого походження та без наявності документів .
<P> Спільно з працівниками ВДСБЕЗ Рівненського РВ та працівниками ДПС ДАІ УМВСУ в Рівненській області на автошляхах проведено заходи: встановлено факт транспортування автомобілями м’ясних виробів (сала) в кількості <?xml:namespace prefix = st1 ns = “urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags” />1800 кг без документів, які б підтверджували б їх якість та безпеку; встановлено факт транспортування автомобілем марки ВАЗ м’ясних виробів (сала) у кількості 600 кг без документів, що підтверджували б їх якість та безпеку.
<P> Виявлено 9 підпільних цехів: з виготовлення алкогольної продукції — 3, деревообробних — 3, по ремонту автомобілів — 3.
<P> У 2005 р. працівниками Рівненського ВПМ виявлено 3 факти незаконного виготовлення алкогольних напоїв, виявлено кілька десятків літрів спиртовмістної речовини та 150 літрів чистого спирту. Порушено 2 кримінальні справи.
<P> З початку 2005 року виявлено 19 СПД, які мінімізують податкові зобов’язання, у результаті проведеної роботи донараховано 2389,7 тис. грн. (із них на апеляційному узгодженні –2188,8 тис. грн.), стягнуто 51 тис. грн. податку, зменшено збитків на 420 тис. грн., порушено 4 кримінальних справи.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса