Новини

У 2005 році Рівненський завод високовольтної апаратури виробив продукції більше ніж на 114 млн грн

<P> ВАТ “Рівненський завод високовольтної апаратури” займає нині третє місце серед підприємств Рівного з випуску промислової продукції, за 11 місяців тут вироблено продукції на 114,2 млн грн.
<P> Про це повідомив під час прес-конференції голова правління ВАТу Ігор Ференц.
<P> Він повідомив, що за 11 місяців 2005 року підприємство збільшило випуск продукції на 37%, порівняно з відповідним періодом попереднього року. Ігор Ференц наголосив, що річний приріст промислового виробництва буде більшим, однак підсумкові данні за рік будуть відомі пізніше. Обсяги продаж продукції ВАТ “РЗВА” упродовж року також зросли на 64%.
<P> За рік підприємство отримало близько 0,5 млн дол. інвестицій. Вдалося створити 40 нових робочих місць.
<P> Упродовж року на підприємстві було впроваджено в серійне виробництво низку конструкторських розробок, що дозволило розширити ринки збуту.
<P> Важливу роль у цьому відіграло те, що ВАТ “РЗВА” більше року працює в складі україно-російського холдингу “Високовольтний союз”. До нього також входить Нижньотуринський електроапаратний завод. Об’єднання потужностей двох підприємств дозволило не лише реформувати підприємство, але й полегшило реалізацію продукції рівненських високовольтників на ринках Росії, Казахстану. Серед споживачів високовольтної продукції заводу такі промислові гіганти, як РАО “Газпром”, РАО “ЄЕС”, хімічні, енергетичні та металургійні підприємства України, Росії, Казахстану, Туркменістану.
<P><I> Довідка: Керуюча компанія ЗАТ “Високовольтний союз” була створена у жовтні 2004 року для управління активами, фінансовими потоками двох об’єднаних підприємств, пошуків нових ринків збуту, розробки нових технологій та нової продукції. Об’єднавшись Нижньотуринський електроапаратний завод та Рівненський завод високовольтної апаратури</I><I> <STRONG></STRONG></I><I> отримали можливість збільшити замовлення, впровадити передові управлінські технології, підвищити мотивацію працівників, визначити перспективи їх професійного зростання та збільшити прибутковість заводів.</I>
<P><I> Серед основних видів продукції ЗАТ “Високовольтний союз” комплектні трансформаторні підстанції, комплектні розподільчі пристрої, комутаційні апарати, вакуумні вимикачі та інше. </I>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса