Новини

У “Аврорі” відкриють культурно-видовищний центр

<P>Активні ремонтні роботи ведуться у приміщенні колишнього нічного клубу «Аврора» на вулиці Гагаріна в Рівному. Споруда оновлюється зсередини і ззовні. Скоро тут відкриють культурно-видовищний центр, хоча конкретні строки початку роботи оновленого закладу невідомі.
<P>Як розповів газеті <a href=”http://www.ogo.rv.ua” target=”_blank” class=”url”>«ОГО»</a> один із співвласників, колишня «Аврора» стане закладом сучасного стилю відпочинку та проведення презентацій. Майбутню назву поки не розголошують. У центрі працюватиме кінотеатр, у якому демонструватимуть тільки висококласні фільми. Основний пріоритет робиться на високу технологічну якість кіно.
<P>Також зміниться кількість місць у глядацьких залах. Якщо раніше вони були розраховані на 400 і 200 чоловік, то нині там облаштують до 100 місць у малому залі (синій) та 290 у великому (червоний). Така різниця впливатиме на комфортність та зручність перебування людей у залі під час перегляду фільмів.
<P>«Це буде соціально значимий об’єкт. Ми хочемо створити для людей можливість відпочинку всією сім’єю. Для тих, хто приїжджатиме на автотобілях — облаштований зручний під’їзд і паркінг», — зазначив співвласник, який відмовився назватися.
<P>У центрі також працюватиме кафе та бар. У першому зможуть відпочивати ті, хто не палить. Бар — для тих, хто має таку звичку. Для святкування визначних подій у житті — спеціальна vip-бенкетка. До того ж, у малому залі можна буде проводити конференції та презентації.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса