Новини

У Березнівському районі управління захисту прав споживачів забракувало та тимчасово зняло з реалізації 57% від перевіреної кількості товарів.

<P>За останні два місяці Рівненське обласне управління захисту прав споживачів здійснило перевірки діяльності суб’єктів господарської діяльності Березнівського району, у результаті забраковано та тимчасово знято з реалізації товарів на понад 47 тисяч гривень, що становить 57% від перевіреної кількості. Про це повідомила начальник відділу контролю за дотриманням правил торгівлі та якості продукції управління захисту прав споживачів Леся Волошина.
<P>За словами Лесі Волошиної, під час перевірок, а їх упродовж зазначеного часу проведено 43, порушення вимог чинного законодавства про захист прав споживачів зафіксовано у всіх суб’єктів господарської діяльності. Так, виявлено 423 порушення, в тому числі реалізація товарів без документів, що засвідчують якість та безпеку, відсутність необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію, а також реалізація неякісної продукції. Уцілому на Березнівщині перевірено товарів на загальну суму 82,6 тисяч гривень.
<P>За виявлені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 44 особи, загальна сума штрафів становить – 5,2 тисячі гривень. Крім цього, за порушення Закону України “Про захист прав споживачів” до порушників застосовано економічні санкції на понад 9 тисяч гривень.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса