Новини

У Бугрині відкрили дитячий садочок

<P>Влаштувати дитину у дитсадок — сьогодні проблема. Чи не одразу після її народження потрібно займати чергу на місце у групі. Проте двом десяткам батьків, які живуть у селі Бугрин Гощанського району, пощастило. З вересня своїх нащадків вони водитимуть до дитсадка “Пташенятко”.
<P>До Бугринської сільської ради входить сім сіл. Проте у жодному з них уже більше десяти років дітей до садочків не водили. Десяток років тому у Бугрині був дошкільний заклад на 50 вихованців, та ще по одному закладу типу школа-дитячий садочок у селах Новоставці та Угільці.
<P>— Відкриття садочка чекали. Є батьки, які ще рік тому заяви подавали, — розповідає голова Бугринської сільської ради Микола Сахнюк. — Працюватиме дитячий садочок “Пташенятко” вже з початку вересня. Поки що набрали дітей на одну групу — 25 чоловік.
<P>Переважна більшість дітлахів у групі з Бугрина, проте є троє й із сусіднього села Угільці.
<P>На відкриття дошкільного закладу завітали місцеві чиновники. Голова Гощанської райдержадміністрації Василь Харковець пообіцяв допомогти з фінансуванням для відкриття ще однієї групи на стільки ж вихованців. Тим паче, що батьки на вступ до садочка заяви вже подали. Тож із нового року у садку виховуватимуть уже 50 дошкільнят.
<P>— Садочок відкрили у колишньому гуртожитку Бугринського агротехнічного ліцею. Раніше тут навчалися дві зміни, тепер одна, тому необхідності у гуртожитку немає. Споруду відремонтували, на капітальний ремонт витратили більше 40 тисяч гривень. Облаштували гарну спальню, кімнату для ігор, клас, — продовжує розповідати сільський голова. — Багато іграшок закупили батьки. Вони активно допомагали у завершувальних роботах: фарбували, насипали пісок на ігровому майданчику прибирали.
<P>Микола Сахнюк каже, що у садку “Пташенятко” готуватимуть учнів до Бугринського агротехнічного ліцею. До речі, ліцей визнали найкращим навчальним закладом району 2006 року.
<P>Тетяна КОВАЛЬ

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса