Новини

У Дубні рятувальники МНС отримали нову спецтехніку

<P>У підрозділах Головного управління МНС у Рівненській області експлуатуються 224 одиниці спеціальної техніки.
<P>З них 102 вже відпрацювали моторесурс і постійно потребують ремонту, 43 підлягають списанню. Техніка, що була передана в аварійно-рятувальний загін спеціального призначення, раніше з інших регіонів, на 60% несправна. Але вона постійно ремонтується та відновлюється за рахунок власних можливостей місцевих підрозділів МНС. Певна річ, заради високої готовності до виконання бойових завдань — вчасного порятунку людей та матеріальних цінностей установ, організацій та громадян.
<P>Начальник райвідділу МНС Михайло Домарацький в урочистій обстановці отримав ключі від двох нових сучасних пожежно-рятувальних автомобілів. Радість рятувальників цілком зрозуміла, адже такі подарунки бувають досить рідко. Ще донедавна отримати нові автомобілі годі було й сподіватися.
<P>Запрошені на свято виконуючий обов’язки першого заступника голови райдержадміністрації Володимир Іщук, начальник цивільної оборони Валерій Кириленко та мер Дубного Леонід Дудко довго і з цікавістю оглядали «диковину» та мали змогу особисто побачити як на практиці використовується отримана техніка. Ще б пак, адже автомобіль пожежної першої допомоги на базі «Газелі» призначений для локалізації осередків загоряння та гасіння більшості пожеж на початковій стадії їх розвитку в містах із щільною забудовою і слугує для доставки до місця пожежі бойової обслуги, пожежно-технічного обладнання та вогнегасячих засобів, а також аварійно-рятувального обладнання і надання першої допомоги потерпілим.
<P>Разом із тим, шановні гості оглянули й автоцистерну на базі машини «Зіл», яка обладнана центробіжним комбінованим насосом, що дозволяє подавати воду на 55 метрів та пінний розчин до 40 метрів. Захід закінчився освяченням техніки, яке провів православний священик отець Володимир, настоятель Тараканівського храму. Вже будь-якої миті ці нові авто можуть бути застосовані за призначенням.
<P>
<BR>Про це повідомилa Світлана Мичко, старший інспектор центру пропаганди ГУ МНС у Рівненській області.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса