Новини

У Дубні з “Луцької брами” зроблять управління соцзахисту

<P>Дубенські районне та міське управління соцзахисту вирішили перенести у будівлю «Луцької брами» за адресою вул. Данила Галицького, 32, яка перебуває на балансі Державного історико-культурного заповідника м. Дубно.
<P>На грудневій сесії Рівненська облрада дала згоду на передачу приміщення в оренду Дубенській районній раді терміном на 10 років. Орендна плата відповідно до договору 1 гривня на рік. Крім того рішення про передачу мають погодити відповідні органи охорони культурної спадщини.
<P>Як розповів начальник управління житлового комунального господарства Дубенського міськвиконкому Ілля Онисько, будівля «Луцької брами» потребує значного капітального ремонту:
<P>” У нормальному стані там лише дах. В той же час капітального ремонту потребує фасад, системи водо- та теплопостачання. Раніше внутрішні приміщення розділяли дерев`яні перегородки, проте зараз вони вже не придатні для використання. Потрібно змінювати й систему електропостачання. Загалом же вартість ремонтних робіт може сягнути 2 мільйонів гривень. А зараз вже потрібно готувати проектно кошторисну документацію, а це ще 50 тисяч гривень.»

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса