Новини

У екс-начальника ДАІ в Рівненській області можуть забрати іменну зброю

<P>Подання щодо скасування наказу по МВС про нагородження екс-начальника ВДАІ УМВС в Рівненській області Едуарда Герасимчука іменною зброєю направила міністру внутрішніх справ Юрію Луценку міліцейська профспілка. Про це 15 листопада під час зустрічі з журналістами в Рівному повідомив заступник голови професійної спілки атестованих працівників МВС України Анатолій Онищук.
<P>На його думку наказ про нагородження Едуарда Герасимчука іменною зброєю був підготовлений з порушеннями чинних інструкцій. Адже, він був виданий після місяця служби Едуарда Герасимчука. За цей час, на думку Анатолія Онищука, Герасимчук нічим не встиг себе проявити і, тим більше, заслужити право на іменну зброю.
<P>Едуарда Герасимчука Анатолій Онищук вважає людиною, яка не мала права за віком заступати на міліцейську службу. Потрапила вона туди, за його словами, в результаті торгів між міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком та екс-губернатором Рівненщини Василем Червонієм, коли останній був проти призначення начальником міліції Рівненщини Григорія Зарічнюка, кандидатуру якого відстоював Юрій Луценко.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса