Новини

У “Електроніку” розбещували семирічних дітей?

<P>У понеділок, 9 липня, у пообідню пору, в дитячо-санаторному оздоровчому комплексі “Електронік”, що в с.Олександрія Рівненського району, дівчинка розповіла виховательці про те, що двоє старших хлопців, які відпочивали в таборі, змушували двох менших задовольняти свої статеві бажання. На місце події виїхала чергова слідчо-оперативна група. З’ясувалося, що двоє хлопців 13 та 14 років примушували до орального сексу двох семирічних хлопців. Проте, чому саме діти опинилися в одній кімнаті та як це все відбувалося — допоки з’ясовує слідство.
<P>Слідчий Рівненського районного відділу міліції, старший лейтенант Оксана Захарчук повідомила, що за цим фактом порушили кримінальну справу за частиною 2 статті 153 Кримінального кодексу України — насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчиненого групою осіб.
<P>— Це не зґвалтування, — зауважує пані Захарчук. — Нині тривають допити, справа доволі делікатна, бо діти неповнолітні й до кожного потрібен окремий підхід. До того ж під час допиту, за законодавством, мають бути присутні батьки, адвокат та педагоги. Ніхто з дітей у лікарні не перебуває.
<P>Пані Захарчук зауважила, що одному з хлопців, якому вже 14 років, після проведення слідчих дій та за наявності підстав буде пред’явлено обвинувачення й справу направлять до суду на загальних підставах. Згідно з кримінально-процесуальним кодексом, за такі дії передбачається позбавлення волі строком від 3 до 7 років. Те, що злочин вчинив неповнолітній, розглядається як пом’якшуюча обставина.
<P>— Щодо іншого, якому 13 років, то будуть проведені необхідні слідчі дії й справа за наявності підстав з мотивованою постановою про закриття та застосуванням до неповнолітнього примусових заходів виховного характеру буде направлена в прокуратуру, — зауважила пані Захарчук.
<P>Скільки саме триватиме розслідування — поки що у міліції не кажуть.
<P>В.о. начальника міського управління освіти Ірина Кіруца розповіла, що минулого тижня в таборі працювала освітянська комісія.
<P>— За результатами перевірки директору оголосили догану й поставили питання про доцільність перебування на посаді заступника директора. До того ж рекомендували притягнути до адміністративної відповідальності вихователя-методиста табору, — зауважила пані Кіруца.
<P>Натомість директор комунального підприємства дитячо-санаторного оздоровчого комплексу “Електронік” Володимир Гершун повідомив, що зараз триває розслідування.
<P>— Поки що рано говорити про правдивість чи неправдивість цього випадку, триває розслідування, — зауважує пан Гершун. — А стосовно вожатої, то можу сказати, що з нею припинена трудова угода, бо закінчився заїзд.
<P>Оксана МИРОНЧУК

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса