Новини

У героїзмі Плютинського засумнівалися

<P>Питання про присвоєння звання Героя України керівнику агрофірми «Зоря» Володимиру Плютинському на засіданні комісії обласної ради з правових питань не знайшло підтримки більшості. Причиною цього стали розбіжності у розумінні поняття героїзму.
<P>Дехто з депутатів переконаний, що Плютинського за його успіхи в роботі держава вже належним чином оцінила, присвоївши двічі звання Героя Соціалістичної Праці. Тим паче, на їхню думку, «Героя» треба давати у випадку вчинення людиною подвигу, а не за те, що вона сумлінно виконує свої безпосередні обов’язки.
<P>Іншу думку з цього приводу висловив Валерій Богуцький:
<P>— Я Плютинського знаю особисто. Йому 79 років, і ідея присвоїти звання героя виникла у зв’язку з майбутнім 80-річчям. Не знаю, хто більше за Плютинського зробив для Клеваня, для Зорі. І в такому віці ця людина ще живе питаннями побудови нових корівників. На мою думку, це і є героїзм.
<P>Аргументи п.Богуцького не всім депутатам видалися переконливими: троє з них проголосували за винесення питання на розгляд президії обласної ради, один утримався від голосування і один виступив проти.
<P><STRONG>Мирослава ШЕРШЕНЬ.</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса