Новини

У луцькому готелі викрили банду сутенерів

<P>Правоохоронці затримали організовану злочинну групу, яка займалася сутенерством в одному з готелів Луцька.
<P>Як повідомили в Центрі громадських зв’язків УМВС України у Волинській області, упродовж чотирьох місяців міліція відстежувала діяльність цієї групи, зафіксувавши більше 20 злочинів.
<P>До складу цієї організованої злочинної групи входили вісім осіб, кожен з них виконував свою роль. Організатор і дві людини, які займалися “кришуванням”, контролювали “доставку” дівчат, своєчасну оплату за відповідні послуги і покірність повій. Нерідко траплялося, коли за відмову працювати, навіть через хворобу, їх просто били. Сюди входили також таксисти, які перевозили повій до клієнтів або навпаки, а також охоронці готелю, які займалися звідництвом, одержуючи за це 25-30 грн. Майже всі учасники злочинної групи, за винятком деяких охоронців і повій, живуть у Луцьку, повідомляє <a href=”http://www.unian.net” target=”_blank” class=”url”>УНІАН</a>.
<P>“Це досить резонансна справа, — зауважив начальник відділу з боротьби із злочинністю у справах торгівлі людьми УМВС України у Волинській області Петро Шпига. — Стосовно учасників цієї організованої злочинної групи, які були затримані і на стадії досудового слідства визнали свою вину, порушено кримінальну справу за фактом сутенерства. Суд їх поки що відпустив під підписку про невиїзд”.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса