Новини

У Мінську заарештовано двох членів Рівненської обласної молодіжної організації „Студентське Братство”

<P>13 березня в Мінську заарештували шестеро членів „Студентського братства” двоє з яких, Микола Карпінський (член Української Народної Партії) та Наталка Косарчук – члени Рівненської обласної молодіжної організації „Студентське Братство”.
<P>Рівняни були затримані під час участі в акції на підтримку опозиційного кандидата, за тримання синьо-жовтої символіки, яка за словами білоруських правоохоронців, не є офіційно зареєстрованою. На підтримку земляків виступив Народний депутат України, член фракції „Українського Народного Блоку Костенка і Плюща” у Верховній Раді Сергій Олексіюк, який звернувся з заявою до Міністерства закордонних справ України з вимогою надіслати Білоруській стороні ноту протесту та погодився допомогти ініціативі РОМО „Студентське братство” по встановленню наметового містечка біля посольства Білорусії в Києві 16 березня 2006р.
<P>14 березня ще одна група рівненських студентів виїхала до Мінська.
<P>У зв’язку з вищезазначеними подіями 15 березня о 12.00 в актовій залі Народного Дому (вул. С. Петлюри, буд. 1) відбудеться зустріч преси з головою РОМО „Студентське Братство” Юрієм Шадим.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса