Новини

У місті почалася заміна вивісок на салонах UMC

<P>Заміна вивісок і переобладнання почалися у рівненських салонах мобільного зв’язку компанії UMC. Ці заходи — складова частина ребрендингу компанії.
<P>Одними з перших вивіску замінили на салоні, що на вулиці Степана Бандери. Як повідомили з Рівненської групи ЗАТ “Український мобільний зв’язок”, найближчим часом почнеться зовнішнє переоформлення обласного представництва. Зовнішні зміни — лише частина процесу ребрендингу найстарішого національного мобільного оператора UMC. Після ребрендингу він носитиме ім’я МТС (російський мобільний оператор, що придбав UMC у 2003 році) і запропонує своїм абонентам якісно новий рівень обслуговування та послуг. За словами генерального директора компанії UMC Павла Павловського, основний наголос компанія зробить на поліпшення існуючих і створення додаткових послуг.
<P>“Ми хочемо відійти від “тарифних воєн” за абонента, які останнім часом ведуть українські оператори мобільного зв’язку, та зосередитися на кращому сервісі. Переконані, що абонентам потрібно давати більше, а не дешевше. Посилимо увагу до серйозних корпоративних клієнтів, які зможуть отримати відчутніші переваги. Загалом же, ребрендинг — це не зміна вивіски, а конкретні вигоди для абонентів”, — розповів Павло Павловський.
<P>ЗАТ “МТС” у жовтні 1993 року створили Московська міська телефонна мережа, Deutsсhe Telecom (DeTeMobil), Siemens і ще кілька акціонерів. 1 березня 2000 року в результаті злиття ЗАТ “МТС” і “РТК” створене ВАТ “Мобільні Телесистеми”. Того ж року компанія вийшла на світові фондові ринки.
<P>Нині ВАТ “Мобільні Телесистеми” — одна з найбільших операторів мобільного зв’язку в Східній і Центральній Європі. Група працює в Україні, Росії, Узбекистані, Туркменістані та Білорусі. Абонентська база — 74,64 мільйона абонентів.
<P>Варто знати
<P>Ребрендинг (від англ. “brand”) означає зміну назви, логотипу, візуального оформлення бренду. Він передбачає не тільки нову назву й логотип компанії, але й зміну позиціонування (стратегії компанії та її філософії).

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса