Новини

У мобільнику Грубого сміється дитина, А у “трубках” заступників Червонія звучать патріотичні пісні

<P>Мелодія мобільного телефону, яку нині модно називати словом “рінгтон”, може багато чого розповісти про його господаря.
<P>Кореспонденти “ОГО” вирішили послухати, які мелодії звучать у мобільних телефонах відомих у Рівному людей.
<P>Якось під час наради, яку проводив голова Рівненської облдержадміністрації Василь Червоній, у начальника обласного управління екології Анатолія Бобровського телефон “заспівав” “Ще не вмерла Україна…” Керівник області, котрий часто просить вимкнути “трубу”, зауваження підлеглому не зробив.
<P>Патріотичний підхід до вибору мелодії для свого телефону також застосував заступник голови Рівненської ОДА Іван Турко. У мобільний Siеmens C35, який сьогодні можна купити за сто гривень, він “закачав” повстанський гімн “За Україну!”, приспів якого звучить “За Україну, за її долю, за честь і волю, за народ!”
<P>— Перший раз цю пісню мій син заспівав у 1991 році в узбецькому місті Самарканд, — пояснив вибір мелодії Іван Турко.
<BR>Інший заступник голови ОДА Степан Жданюк у підборі музичного рінгтону для мобілки теж виявив патріотизм. Хоча він розповів, що в основному користується вібродзвінком, бо часто проводить різні наради. Але, за його словами, якщо функція безшумного дзвінка відключена, грає мелодія на слова відомої пісні “Червона калина”.
<P>Головний лікар обласної лікарні Мирослав Семанів користується двома мобілками Nокіa. Відомий уролог розповів, що придбав ще один телефон, бо часто телефонують: за день, буває, набереться до 150 дзвінків. За словами Мирослава Семаніва, на двох мобілках грають попсові мелодії.
<P>Ректор Національного університету водного господарства та природокористування Василь Гурин має телефон Samsung-x450, який нині коштує до півтисячі гривень. Освітянин зауважив, що мобільний телефон допомагає йому прокинутися. За словами ректора, як дзвінок він поставив стандартну мелодію, котра схожа на спів солов’я.
<P>Мобільний телефон для директора “Рівнеоблводоканалу” Володимира Хомка став незамінним. Телефонний апарат фірми Nокіa він використовує як діловий щоденник, куди заносить інформацію про всі важливі заходи та дати народження. За словами Володимира Хомка, мобільний йому слугує також як будильник.
<P>Натомість для депутата обласної ради Віктора Матчука мобільний телефон — насамперед засіб комунікації. Він розповів, що про таке слово, як “рінгтон”, уперше чує. “Для мене мелодія не важлива, бо мобілка — засіб комунікації. До того ж, я не ставив якусь мелодію, щоб не плутати її з піснями FM-станцій”, — констатував Віктор Матчук.
<P>Патріотом країни, якої вже не існує, при підборі рінгтону проявив себе начальник міського управління капітального будівництва Сергій Полоцький. Як мелодію для мобільного телефону він записав гімн… Радянського Союзу. Не дивно, чому чимало депутатів насторожено прислуховуються, коли під час сесії Рівнеради у пана Полоцького дзвонить мобільний. “Дуже подобається радянський гімн”, — пояснив вибір рінгтону начальник міського УКБ.
<P>Натомість заступник міського голови Рівного з економічних питань Сергій Васильчук — байдужий до звукових можливостей свого мобільника. Він зауважив, що нічого не вигадував, а у телефоні грає стандартна мелодія.
<P>Найвеселіший дзвінок у телефоні начальника обласного управління промисловості, енергетики, транспорту та зв’язку Ігоря Грубого. За його словами, місяць тому друзі скинули рінгтон дитячого сміху. Хоча він зауважив, що до того часу мелодія була подібною.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса