Новини

У подарунок — комбайн

<P>Валентин Свиридюк, житель села Бриків Корецького району, не вірив, що може, щось виграти, тому, не приймав участь у розіграшах. Проте, перша спроба, на чому наполягла дружина Валентина, засвідчила протилежне. Передплатна квитанція, відправлена на розіграш призів серед передплатників, принесла право купити кухонний комбайн за 1 грн.
<P>Протягом чотирьох років сім’я передплачує та читає “ГАЗЕТУ”. На її сторінках знаходять розраду.
<P>— Ми передплачували ще “Провінційну газету”, і після об’єднання продовжуємо, — каже Валентин Свиридюк. — Люблю читати “ГАЗЕТУ”, тут завжди багато цікавого та корисного. Особливо — читати про свій край, а також, хоча, можливо, це більш для молоді, але читаю й життєві історії. Хотілося б ще дізнатись про визначних людей Рівненщини. От Бульбі-Боровцю пам’ятник встановлять. Хотілося б більше знати про нього, як про людину, у Березнівському районі його рідня живе.
<P>Пан Валентин каже, що раніше не відправляв квитанцій.
<P>— Завжди думав, що не маю везіння. Але передплатив і дружина каже: “Відправ квитанцію, давай спробуємо”.
<P>Коли Валентин Свиридюк дивився розіграш, то передчував, що щось таки виграє:
<P>— Коли витягували листи, то я відчував, що назвуть моє прізвище. А коли назвали село Бриків, серце забилося, але подумав тоді, що із нашого села, мабуть, багато хто квитанції відправив. Коли почув прізвище, покликав онука Тараса, він тоді надворі був, бабусі допомагав.
<P>Переможець зрадів кухонному комбайну, цей приз для сім’ї доречний.
<P>— Десятого липня був розіграш, а одинадцятого у мене день народження. Отримав від “ГАЗЕТИ” подарунок, — додає, посміхаючись. — Та ще й думали купити соковижималку, а тепер маємо цілий кухонний комбайн!
<P>Серед захоплень переможця — “тихе полювання”. За день, разом з онуком кілька десятків кілограмів грибів назбирують.
<P>— Коли був молодшим, полював: на пернатих, зайців. А зараз по гриби з Тарасом їздимо. Збираємо краснюки, бабки або білі. Знаю грибні місця. Онук, буває, більше від мене назбирує, — додає пан Валентин.Лідія ДАЦЮК

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса