Новини

У поліклініці №1 аварійна ситуація

<P>У правому крилі міської поліклініки №1 просідають несучі конструкції і в стінах утворилися тріщини. Причиною цього стала несправність комунікацій, розташованих під підлогою.
<P>Приміщення поліклініки було здане в експлуатацію ще у 1971 році, і відтоді комунікації ні разу не ремонтували. Тож, вочевидь, каналізація та водопровід протікає і вода підмиває фундамент медзакладу.
<P>— Ми змушені були відключити умивальники у половині лікарських кабінетів цього крила, щоб вода не йшла під підлогу, — розповів заступник головного лікаря центральної міської лікарні Ярослав Багін. — Вологість і грибок вразив стіни. Це не йде на користь рентгенапарату, розташованому в одному з кабінетів. Перенести ж його в інше місце немає можливості, адже поруч травмпункт. Якщо ж розташувати травмпункт і рентгенкабінет у приймальному відділенні, то взимку до нього через велику кількість людей з переломами не можна буде потрапити.
<P>Ліквідувати ситуацію, що склалася у поліклініці, непросто. Адже приміщення медзакладу не має підвалу, щоб можна було заглянути до комунікацій. Тому потрібно зривати підлогу. Управління надзвичайних ситуацій міста визнало ситуацію в поліклініці аварійною. Тож за рішенням міськвиконкому з фонду надзвичайних ситуацій буде виділено 120 тисяч гривень на її ліквідацію. Втім, за словами п. Багіна, цієї суми вистачає лише на ремонт комунікацій.
<P>За попередніми даними, на ремонт постраждалого приміщення потрібно близько 900 тисяч гривень. Ярослав Багін упевнений, що такої суми у міському бюджеті не знайдуть. Тому медикам доведеться робити ремонт власними силами. Торік вони самотужки відремонтували ліве крило поліклініки, витративши суму майже утричі меншу.
<P><STRONG>Мирослава ШЕРШЕНЬ.</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса