Новини

У прес-клубі обговорюватимуть підсумки акції “16 днів проти насильства в Україні”

<P>Сьогодні в Рівненському прес-клубі відбудеться чергове засідання на тему “Діти як жертви і провокатори насилля”. Початок засідання о 12 годині.
<P>10 грудня завершується всеукраїнська акція “16 днів проти насильства в Україні”. Центр підтримки громадських ініціатив “Чайка” цього року акцентував свою увагу на захист прав дітей. Адже діти є безпосередніми і найчастіше абсолютно беззахисними жертвами домашнього насильства, а також ласим шматочком для злочинців у сфері торгівлі людьми. Масштаби незаконного використання дитячої праці в Україні зростають , а ряди армії “дітей вулиці” поповнюються.
<P>Особливо турбує кримінальна ситуація у підлітковому середовищі. А жорстокість і безглуздість їхніх вчинків – інколи шокують.
<BR>Хто і як захистить вашу дитину від насильства в сім’ї, в школі, на вулиці ? Чи зафіксовані у Рівному випадки торгівлі дітьми? А хто захистить рівнян від “рівненських придурків” ? – ці питання обговорюватимуться сьогодні на засіданні Рівненського прес-клубу.
<P>В засіданні візьмуть участь: Володимир Кукла — начальник відділу у справах дітей Рівненського міськвиконкому. Олена Кравчук — в.о. начальника відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх УМВС у Рівненській області. Василь Сиротинський – заступник начальника відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми.
<P>Ігор Пилипів – адвокат. Лариса Гунько — голова Рівненського громадського об’єднання „Центр підтримки громадських ініціатив „Чайка”. Тетяна Мельник — юрисконсульт Рівненського громадського об’єднання „Центр підтримки громадських ініціатив „Чайка”.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса