Новини

У проекті Дербюджету-2006 не враховуються повністю інтереси територіальних громад, – міський голова Рівного

<P> Міський голова Рівного Віктор Чайка вкрай стурбований ситуацією з формуванням Державного бюджету на 2006 рік та тим, як це вплине на органи місцевого самоврядування.
<P> Про це йшлося на прес-конференції, з нагоди Дня місцевого самоврядування.
<P> Віктор Чайка вважає, що в запропонованому бюджеті держави не враховані інтереси територіальних громад. Вони можуть недоотримати близько 11,5 млрд грн на здійснення делегованих повноважень. Тобто передбачаються частково кошти на виплату зарплатні та енергоносії. Наприклад, якщо на зарплатню міським освітянам потрібно 71 млн. грн., то виділять для цієї галузі лише 68 млн. грн.
<P> Якщо такий бюджет буде затверджений, то керівники органів місцевого самоврядування можуть відмовитися від делегованих їм повноважень, адже не зможуть їх виконати, – наголосив Віктор Чайка.
<P> Місцеві бюджети можуть отримати наступного року лише 35,6% коштів Державного бюджету, тоді як у західних країнах цей показник становить 50-60%, – наголосив Віктор Чайка.
<P> “За останні роки об’єми промислового виробництва у Рівному збільшилися у 6,5 раза, а бюджет так само витрачається переважно на зарплатню. І обіцяного формування місцевих бюджетів знизу немає, і навряд чи найближчим часом ситуація кардинально зміниться”, – наголосив міський голова Рівного.
<P> Проблеми з бюджетом на 2006 рік повинна вирішитися наступного тижня.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса