Новини

У приміщенні старої поліклініки № 2 відкриють торговий центр

<P>До кінця літа нові власники приміщення поліклініки планують провести реконструкцію та відкрити елітний торговий центр.
<P>Приміщення поліклініки на розі вулиць Соборної та Поштової придбали луцькі бізнесмени. Зараз у будинку ведуться ремонтні роботи.
<P>Як розповів директор луцького обласного підприємства ЛТД “Побутрадіотехнік” Віктор Цувала, до кінця року торговий центр мають відкрити для відвідувачів. За попередніми планами, перші два поверхи центру займуть торгові площі для непромислових товарів.
<P>— Це буде щось на зразок вашого Будинку одягу. Там торгуватимуть елітними товарами. А третій поверх здаватимемо під офіси, — розповідає Віктор Цувала. Із цим приміщенням у нас виникли серйозні проблеми. Це стара частина міста, поряд собор, з іншого боку депутати міської ради. Здається, ми дійшли спільної мови, уже отримали дозвіл на землю і уже з’явилися перші претенденти на торгові площі.
<P>В міському управлінні архітектури та містобудування підтвердили, що уся документація для проведення реконструкції у лучан готова, але термін здачі приміщення в експлуатацію поки що невідомий.
<P>У приміщенні уже працюють робітники. За попередніми планами, верх торгового центру вінчатиме невеликий купол, завдяки чому будівля має органічно вписатися у загальний план центра міста.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса