Статті

У районах мало бажаючих стати “Міс Рівненщина 2007”

<P>Уже тиждень члени журі конкурсу “Міс Рівненщина” переїжджають з одного районного центру до іншого у пошуках найвродливішої дівчини області. Гоща, Корець, Млинів, Демидівка, Рокитне та Сарни, а ще Кузнецовськ та Володимирець вже представили на розсуд журі своїх красунь.
<P>Директор модельного агентства “Панна” і директор конкурсу “Міс Рівненщина 2007” Вікторія Дембіцька, а також менеджер рекламно-маркетингової компанії “Неомарк” Ігор Мартинчук вже звикли до постійного руху. Кажуть, якщо хочеш знайти діамант, треба перебрати чимало звичайних скелець. Тому терпляче переносять дорогу й від кожного міста чекають чогось нового й цікавого. Та, на жаль, не скрізь очікування виправдовуються.
<P>— Чомусь на кастинги приходить зовсім небагато дівчат, — розповідає Вікторія Дембіцька. — Навіть дивно. Невже хоча б спробувати свої сили так страшно? Але ті, хто приходить, мабуть, справді найкращі. Вони реально оцінюють свої шанси й до того ж прагнуть мати більше, ніж зараз.
<P>Щоб заохотити дівчат до участі в конкурсі, пані Вікторія проводить частину відборів прямісінько у навчальних заладах. Так, у Корецькому ліцеї пощастило відшукати три перлинки — Юлію Савчук, Ольгу Пирхал та Лесю Лойчук.
<P>Найспокійніше й найвпевненіше перед об’єктивом камери почувалася саме Юлія. Пояснює це просто: до фотосесій вже звикла.
<P>— Мій тато фотограф, — розповідає дівчина. — Тому я звикла фотографуватися. Для мене це не новинка. А от про конкурси краси ніколи не думала. Чула, що подібний проводився у Рівному торік, та й про цьогорічний рекламу бачила.
<P>А от власниця найпопулярнішої, як запевнила Вікторія Дембіцька, серед агентств моделей зовнішності Леся Лойчук прагне в майбутньому працювати у міністерстві внутрішніх справ.
<P>— На кастингу мені дали кілька зауважень та порад для догляду за зовнішністю, — ділиться враженнями Леся. — Але те, що мене обрали серед інших хоча б для першого етапу, вже великий плюс. Завдяки цьому можна підвищити самооцінку. Якщо пройду далі, то робитиму все, щоб не упустити свій шанс стати ще кращою.
<P>Фавориткою районних відборів стала вісімнадцятирічна студентка Млинівського державного технікуму ветеринарної медицини Наталія Шишук. Її яскраву зовнішність та характерну для красуні впевненість у собі помітили організатори конкурсу.
<P>— Я ніколи не думала, що зможу взяти участь у конкурсі краси, — щиро зізнається Наталія. — Але якщо стану однією з учасниць, то боротимуся до кінця. Я оптимістка, тому на перемогу налаштуюся одразу.
<P>Попереду ще чимало кастингів у районних центрах. Пані Дембіцька переконана, що на Рівненщині є дівчата, варті стати не лише міс області, а й міс України. Головне, щоб вони не упустили свій шанс.
<P>Взяти участь у відбірковому турі конкурсу краси “Міс Рівненщина — 2007” мали нагоду красуні з Володимирецького району та міста Кузнецовськ. Представляти Володимирецький район наважилися дві красуні, які навчаються у тамтешньому районному колегіумі. У Кузнецовську продемонструвати свою красу прийшли чотири учасниці відбіркового туру. В цілому, організаційний комітет задоволений претендентками і закликає дівчат до активнішої участі у подальших районних кастингах, які дають шанс кожній красуні стати обличчям району та області і представляти Рівненщину на Національному конкурсі краси “Міс Україна — 2008”.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса