Новини

У результаті проведення профілактичних заходів «Перевізник-зима 2006» заборонено експлуатацію 258 автобусам

<P>Під час проведення профілактичних заходів «Перевізник-зима 2006» працівники Державтоінспекції перевірили понад чотири тисячі автобусів, з них близько тисячі шістсот, які використовуються для надання послуг з перевезення пасажирів.
<P>З технічними несправностями виявлено понад 400 автобусів, з яких четверта частина пасажирських транспортних засобів експлуатувалися з несправностями гальмівної системи. За виявленими недоліками 258 автобусам було заборонено експлуатацію з тимчасовим вилученням номерних знаків.
<P>Упродовж листопада вартовими доріг виявлено понад тисячу порушень правил дорожнього руху, допущених перевізниками. Серед них, було зафіксовано чотири факти, коли водії, що перевозили пасажирів, перебували в нетверезому стані.
<P>У ході проведення профілактичних заходів працівниками ДАІ виявлено більше ніж 150 фактів перевищення швидкості руху та 40 випадків, коли перевізники використовували автобуси на маршрутах без відповідних документів.
<P>На усунення виявлених недоліків перевізникам надано 166 приписів ДАІ та надіслано замовникам перевезень та управління Головавтотрансінспекції у Рівненській області понад 30 пропозицій про розірвання угод з перевізниками та позбавлення ліцензій.
<P>Працівники ДАІ і надалі продовжуватимуть контролювати перевізників аби не допустити дорожньо-транспортного травматизму при здійсненні перевезень людей пасажирським транспортом.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса