Новини

У Рівному епідемію грипу поки що не оголошують

<P>У Рівному суттєво зросла кількість хворих на грип та ГРВІ. Так, за минулий тиждень епідеміологи зафіксували показник захворюваності 785,7 на 100 тисяч населення, а епідеміологічний поріг становить 900 на сто тисяч населення.
<P>Про це повідомила лікар-епідеміолог Рівненської міської СЕС Світлана Зяткевич.
<P>
<BR>— Із п’ятниці ми почали проводити щоденний збір інформації про кількість хворих, — розповідає пані Зяткевич. — У п’ятницю зафіксували показник 131,2 на сто тисяч населення, а епідеміологічний поріг становить 128,5.
<P>Та поки що епідемію грипу в Рівному не оголошують. До кінця тижня працівники СЕС збиратимуть інформацію про кількість хворих.
<P>— Подивимось, яка буде ситуація, тоді й будемо вирішувати, — зауважила Світлана Зяткевич.
<P>Тим часом начальник міського управління освіти Віталій Новак повідомив: поки що запроваджувати карантин у школах міста підстав немає.
<P>— Зі шкіл ми отримуємо інформацію про відвідування — ситуація нормальна, — наголосив пан Новак.
<P>Натомість у районах Рівненської області вже закриті деякі школи. За словами завідувача епідеміологічного відділу Рівненської обласної санепідемстанції Анатолія Рєзнікова, не працюють школи у Кузнецовську, в селі Бугрині, що в Гощанському районі, у Корці — школа №3, у селах Хрінники Демидівського, Уїздці Здолбунівського, Волосківці Острозького районів, а від сьогодні — і в Дубні.
<P>— За минулий тиждень в області захворіло 7442 людини, — продовжує пан Рєзніков. — Кількість хворих людей збільшилась на 48,8 відсотка. Найбільше хворих у Кузнецовську, а також Володимирецькому, Костопільському, Гощанському районах та у Рівному.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса