Новини

У Рівному можуть зменшити тариф на квартплату

<P> На наступному засіданні Рівненського міськвиконкому його члени можуть переглянути тариф на квартплату, затверджені 30 листопада цього року, зменшивши їх.
<P> Про цепід час прес-конференції повідомив міський голова Рівного Віктор Чайка.
<P> За його словами, встановлені тарифи високі, тому буде запропоновано зменшити їх. Пропонується затвердити квартплату для житлових будинків з ліфтами – 80 копійок за квадратний метр загальної площі за місяць та 62 копійки – для житлових будинків без ліфтів. Чи затвердять члени міськвиконкому такий тариф стане відомо 12 грудня, коли відбудеться наступне засідання виконавчого комітету.
<P> За словами Віктора Чайки, встановити нижчий тариф на квартплату неможливо, адже тоді витрати житлово-комунальних підприємств не покриватимуться повністю. У цей закладено нульовий рівень рентабельності та прибутковості.
<P> За новими тарифами, які почали діяти з першого грудня, рівняни, які мешкають в будинках з ліфтами, мають платити щомісяця за один квадратний метр загальної площі своїх квартир 94 копійки. Плата за користування ліфтами не братиметься лише з мешканців перших поверхів. Раніше цей тариф для мешканців таких будинків становив 42 копійки, тобто затверджено його збільшення на 123%. Для мешканців будинків без ліфтів квартплата збільшена з 32 до 76 копійок за квадратний метр загальної площі, тобто на 128%.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса