Новини

У Рівному набувають популярності сімейні лікарі

<P>Зменшення кількості звернень пацієнтів до вузьких спеціалістів спостерігається у Рівному завдяки роботі відділення загальної практики/сімейної медицини. Про це інформує управління охорони здоров`я Рівненського міськвиконкому.
<P>Відділення загальної практики/сімейної медицини з 1 квітня 2006 року діє на базі поліклініки №3 м. Рівне (вул. Макарова, 3). З метою підвищення ефективності надання медико-санітарної допомоги проведено розподіл дільниць: №53, 41, 121, 91, педіатрична дільниця №29. Сімейні лікарі на первинному етапі реорганізації медико-санітарної допомоги проводять обслуговування населення в кількості 6311 осіб, у віковій групі з 7 років і старші. Обслуговування дітей від 0 до 7 років та надання консультацій, педіатричної допомоги дитячому населенню покладено на лікаря-педіатра.
<P>У відділенні встановлена автоматизована система на 6 робочих місць, яка включає можливість формування персоніфікованого розподільного банку даних сімейно-територіальної одиниці, автоматично присвоюючи персональний код кожному мешканцю дільниці; можливість вести повну електронну версію карти амбулаторного хворого; можливість проводити моніторинг усіх основних напрямків роботи сімейного лікаря та інше.
<P>За період роботи відділення спостерігається зменшення кількості звернень пацієнтів до вузьких спеціалістів, зменшення потреби у стаціонарній, швидкій медичній допомозі за рахунок якості, доступності медичної допомоги. Здійснюється динамічне спостереження за станом здоров`я членів сім`ї з проведенням необхідного обстеження за індивідуальним комплексом лікувально-оздоровчих заходів. Надається своєчасна і в повному обсязі лікувально-діагностична допомога в амбулаторних умовах, в денних і домашніх стаціонарах в межах компетенції сімейного лікаря. Проводиться широка саносвітня робота. Надається консультативна допомога сім`ям з питань планування сім`ї, етики, психології, соціальних аспектів сімейного життя, збереження і зміцнення здоров`я членів сім`ї.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса