Новини

У Рівному оберуть 100 кращих товарів

<P>З 1 лютого цього року розпочався регіональний етап Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України», який вже кілька років поспіль проводять у країні.
<P>Стати його учасником цього року можуть усі підприємства Рівненщини, подавши заявку в ДП «Рівнестандартметрологія» до 1 березня.
<P>Як розповів Василь Карпенчук, заступник голови Регіональної конкурсної комісії, директор державного підприємства «Рівнестандартметрологія», яке є одним з організаторів регіонального етапу, конкурс сприяє поліпшенню якості та популяризації вітчизняної продукції.
<P>— Участь можуть брати усі підприємства, але існують критерії, за якими ми визначаємо кращі товари, роботи та послуги, — розповів п. Карпенчук. — За умовами конкурсу будуть враховуватися не лише якість та конкурентноспроможність продукції, але й відгуки споживачів. Торік у конкурсі взяло участь чотири тисячі підприємств, серед яких більшість — виробничі, а не ті, які пропонують послуги. Я вважаю, що у низькій активності останніх є наша вина, тому що ми не змогли донести до підприємств інформацію про переваги, які дає участь у цьому конкурсі. А це і визнання, і пільги при сертифікації на два роки, які дає знак якості товару.
<P>Продукцію, що бере участь у конкурсі, перевіряє експертна комісія, яка і визначає, чи потрапить товар чи послуга на загальнодержавний етап.
<P>— Щоб оцінювання було об’єктивним, на регіональному етапі експерти не перевіряють продукти зі своєї області, — зазначила експерт з оцінки якості продукції, начальник відділу систем управління якістю ДП «Рівнестандартметрологія» Алла Запорожець, — тобто на Рівненщині працюють експерти з інших регіонів, а ми оцінюємо продукти інших областей.
<P>Торік Рівненську область на загальнодержавному етапі конкурсу представляли сім підприємств, три з яких стали переможцями це товариства «Водограй», «Газотрон-Люкс» та приватний медичний заклад «Дім здоров’я». А ВАТ «Поліссяхліб» стало лауреатом Всеукраїнського конкурсу. Всього ж у конкурсі брало участь чотири тисячі підприємств.
<P>Самі ж переможці 2007 року зазначають, що участь у конкурсі — добра нагода дізнатися про досвід колег з інших регіонів та порівняти свої напрацювання з їхніми.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса