Статті

У Рівному обмінюватимуться досвідом енергозбереження.

<P><DIV align=left>Українська асоціація місцевих та регіональних влад спільно з Муніципальною програмою врядування та сталого розвитку ПРООН реалізує проект “Проведення регіональних зустрічей та національного “круглого столу” з обміну досвідом у сфері місцевого самоврядування з метою підвищення регіональної співпраці”, повідомили з інформаційно-аналітичного сектору Рівнеради.
<P>Мета заходу — ознайомлення з досвідом роботи місцевих рад, їхніх виконавчих органів, підприємств комунальної власності щодо соціально-економічного, екологічного та культурного розвитку територіальних громад, вирішення інших питань місцевого значення; налагодження співробітництва між органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, громадськими організаціями різних регіонів України.
<P>Регіональна зустріч у м.Рівному проходитиме 15 червня з 9-ї до 19-ї години. Участь у заході візьмуть міський голова м.Рівного В. Чайка, міжнародний менеджер проекту ПРООН/МПВСР Дж. Сагх, керівник секретаріату Української асоціації місцевих та регіональних влад В. Негода, міські голови з південних і східних областей України або їх представники.
<P>Під час зустрічі учасників поінформують про досягнення Рівного у сфері енергозбереження, розвиток приватних відносин в житлово-комунальному секторі, створення приватних житлово-комунальних підприємств та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків; розкажуть й про заходи “Муніципальної програми врядування та сталого розвитку” ПРООН у м.Рівному тощо.
<P>Далі за програмою — відвідування місць впроваджень проекту ПРООН, зустріч з керівництвом та командою енергозберігаючої компанії “ЕСКО-Рівне”, культурна програма та екскурсія по місту.
<P><STRONG><I> ІА “Рівнеінформ”</I></STRONG></DIV>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса